Zlepšete stav vlasů pomocí oleje L’Oreal

Profesionální vlasová kosmetika značky L’Oreal je vytvořena pomocí harmonické kombinace inovativního vývoje a zastaralých tradic vlasové péče. Složení olejů tohoto výrobce obsahuje přírodní ingredience, které od pradávna umožňují ženám obnovit strukturu kadeří, vyživovat je užitečnými složkami a chránit je před špatným klimatem. Profesionálové je dovedně kombinují s chemikáliemi. To je nutné k tomu, aby byl vlasový přípravek dokonale vyvážený. Pokud do kosmetiky na kadeře nezavedete silikon, dezinfekční konzervační látky a činidla, rychle se zhorší a nezpůsobí žádné pozitivní změny ve stavu pramenů.

Jaké jsou prospěšné složky vlasových olejů L’Oreal?

Nivyanik extrakt, což je květ heřmánku. Tato složka není pro naše zeměpisné šířky příliš vzácná, ale docela užitečná, protože má uklidňující, zvlhčující a osvěžující vlastnosti. Odvar z takové rostliny se používal již od starověku k lehkému zesvětlení vlasů.

Kokosový olej. Tato užitečná látka vyživuje vlasy a pokožku hlavy, nasycuje prameny vlhkostí a cennými složkami zevnitř a také obnovuje poškozené struktury a bojuje proti vypadávání vlasů.

Slunečnicový olej. Tato neexotická složka je pro vlasy docela užitečná. Dokonale vyživuje a zvlhčuje prameny, dodává jim pružnost a přispívá k jejich rychlé regeneraci.

Nelyubium extrakt nebo lotos. Tato složka má vlasový olej Loreal díky tomu, že se díky němu zvyšuje přirozený lesk kadeří, obnovuje se hydrobalance a je zajištěna výživa.

Květ Tiare, který se nazývá gardénie. Extrakt z této rostliny je schopen posílit prameny a nasytit je lesklým leskem.

Šípek a výtažky z růže. Taková složka spouští regenerační procesy na buněčné úrovni, zabraňuje stárnutí tkání a odstraňuje statický stres z vlasů.

Sojový olej. Tuto komponentu nejčastěji používá výrobce L’Oreal. Pro vlasy je olej s touto látkou ve složení užitečný, protože suché tkáně změkčují, jsou nasycené vlhkostí a udržují je uvnitř vlasového stvolu.

Chemické složky ve složení vlasových masek L’Oreal

  1. Cyklopentasilikon. Jedná se o silikon, o kterém mnohé dámy přestávají kosmetiku používat. Není třeba se toho bát, protože tato látka rozpouští oleje, takže nebudou mít zatěžující účinek. Kromě toho tato chemikálie chrání vlasy před ultrafialovými paprsky, vyrovnává strukturu kudrlin, vyplňuje všechny dutiny a také jim dodává hustotu a usnadňuje rozčesávání.
  2. Dimethiconol. Jedná se o polymer, který je vytvořen ze silikonu, což přispívá k rovnoměrnému rozložení kosmetiky. Vytváří na povrchu chloupků vodoodpudivý film, vyhlazuje odlupované šupinky a také zjemňuje a zvlhčuje kadeře a usnadňuje jejich rozčesávání. Kromě toho má tato chemikálie tepelné ochranné vlastnosti.
  3. Benzoát alkoholu. Tato složka obsahuje také vlasový olej Loreal Elsev. Zabíjí mikroby, váže a rozpouští tuk. V produktech tohoto typu se tato látka používá jako zahušťovadlo. Tato chemikálie má také hydratační a vyživující vlastnosti, čímž zesiluje aroma vůní.
  4. benzylalkohol. Jedná se o syntetickou látku, která je potřebná k prodloužení životnosti kosmetického přípravku. Tento typ konzervantu se blíží konci seznamu, ale to ho nezbaví vysoké těkavosti a toxicity. Při dlouhodobém používání může tato složka dehydratovat.

Co říkají recenze o různých typech olejů L’Oreal?

  • Elseve Mimořádná. Většina recenzí o tomto oleji uvádí, že obsahuje 6 olejů. Spotřebitelé potvrzují dokonalý účinek tohoto nástroje na prameny. Doslova proměňuje vlasy, dodává jim zdraví a krásu. Vlasový olej od L’Oreal této řady obnoví poškozenou strukturu kadeří a poskytne dlouhodobou ochranu před faktory životního prostředí. Efektivita aplikace a skvělý výsledek jsou dány obrovskou penetrační silou každé složky olejů.

  • Profesionální mýtický olej. Tato řada produktů obsahuje 2 produkty: pro všechny typy pramenů a pro barvené vlasy. Takové produkty kosmetické péče jsou určeny pro intenzivní výživu, obnovu a zvlhčení kadeří. Pravidelné používání oleje navíc usnadní rozčesávání a styling.

K čemu slouží maska ​​na vlasy s broskvovým olejem?

Odstupňovaná kaskáda pro dlouhé vlasy (29 fotografií)