Základy vytvoření krásného účesu: kudrlinky pro dlouhé vlasy

Zástupci slabšího pohlaví se snaží mít krásný vzhled. K tomu by se každá dívka měla naučit, jak vytvořit jednoduché, ale zajímavé varianty stylingu. To je zvláště nutné pro ty, kteří mají dlouhé kadeře. Ideální volbou pro vlasy této délky jsou shromážděné kadeře. Po prostudování podrobných pokynů pro provádění různých typů stylingu si můžete vybrat ten, který se vám líbí.

Košík kudrlin na dlouhých vlasech: romantický a ušlechtilý

Vzhled tohoto účesu může připomínat složitě spletený koš. Vyzbrojené hřebenem s ostrou špičkou a sponkami do vlasů se prameny začínají brát do účesu po etapách a ve vrstvách. Čím častější a tenčí jsou, tím krásnější a obtížnější je získat tento typ účesu pro dlouhé vlasy s kadeřemi. Fotografie s tímto stylem jsou prezentovány na internetu.

Při vytváření účesu s ostrým okrajem hřebene budete muset sbírat malé prameny ze stran a upevnit je elastickým pásem na zadní straně hlavy pod zadní částí hlavy. Je nutné přeskočit volný konec ocasu mezi hlavou a gumičkou 2-4krát. Výsledkem jsou tedy boční prameny stočené do svazků.

Dále pomocí vlásenky zespodu budete muset připevnit ocas na hlavě o několik centimetrů výše, než je úroveň, na které byl na začátku. Poté musíte shromáždit další pramen ze stran a provést stejné manipulace, které byly popsány výše. Takové úrovně je třeba udělat co nejvíce.

V další fázi vytváření účesu stojí za to vytáhnout jednotlivé kudrlinky, jako by je mírně vytáhli z ocasu, ale ne úplně. Tak se ukáže velkolepější účes. Poté, co je vše hotovo, je nutné posypat lakem jak celý styling jako celek, tak jednotlivé kadeře účesu pro dlouhé vlasy. Fotografie, na kterých jsou kadeře prezentovány v ideálním účesu, si můžete prohlédnout v časopisech kosmetických salonů.

Jak vytvořit účes s kudrlinami a rovnými vlasy?

Účesy s kadeřemi pro dlouhé vlasy, jejichž fotografie zapůsobí na ženy, jsou ve skutečnosti jednoduché, ale zároveň mají ohromující vzhled. Chcete-li vytvořit takové účesy, není nutné okamžitě vytvářet kudrlinky. Curling kadeře lze provést po dokončení všech akcí.

Pro tento účes je vytvořen oblíbený klásek, který se splete ve formě jednoduchého copu a poté se tvaruje kadeřemi. Ti, kteří vědí, jak plést klásek, budou docela snadné. Vlasy ofiny musí být shromážděny a rozděleny na 3 prameny. Pravý pramen je umístěn na prostřední a levý pramen vpravo, který již bude uprostřed.

Dále s hřebenem s ostrým okrajem stojí za to uchopit malý pramen volných vlasů poblíž pravého spánku a splést je do copu. Stejné akce bude nutné provést s levou stranou. Takže cop je tkaný k základně hlavy. Dále budou muset být vlasy fixovány na výsledném místě elastickým pásem. Poté musíte z copu opatrně vytáhnout několik tenkých pramenů. Neměli byste chytat velký pramen do copu, protože je lepší, když jich bude více, ale budou tenké.

Dále pomocí kleští na vlasy musíte tyto prameny zkroutit do kudrlin a položit je na hlavu ve formě kudrlin. Nejzlobivější prameny lze zafixovat neviditelnou vlásenkou nebo vlásenkou a posypat fixačním lakem. Ocas, který volně visí, se také pomocí vlasových kleští stočí do kadeří. Můžete je také zkroutit dohromady, a pak získáte těsný ocas zkroucených kadeří.

Fotka

Jaké další možnosti existují pro účesy pro jejich dlouhé vlasy s kadeřemi?

  • Kudrlinky na straně. Takové účesy můžete udělat jak na rande nebo na procházku, tak na slavnostní večer. Kudrlinky pro dlouhé vlasy, fotografie, se kterými okouzlíte oko, s položením na stranu, jsou také vhodné pro svatbu. Účes tohoto typu se vytváří rychle. K tomu jsou všechny kudrlinky na jedné straně jemně vyhlazeny a při použití stealth bodnuty na zadní straně hlavy. Poté je účes fixován lakem.
  • S fleecem a kadeřemi. Takový účes s trochou bouffantu a kadeří vypadá docela romanticky a neobvykle žensky. Při jeho vytváření se všechny prameny natáčí ke konečkům uší na velkých natáčkách nebo na velké kulmě. Dále vynikají zkroucené dočasné dlouhé prameny, které jsou pro větší pohodlí neviditelné. Všechny ostatní prameny by měly být odstraněny zpět a mírně česané. Časové dlouhé kadeře jsou v zadní části hlavy spojeny sponkou do vlasů. Tento účes bude vhodný pro každou oslavu, zejména pro dovolenou a romantické rande.
  • Kudrnatý ocas. Docela stylový účes pro každodenní život je považován za ocas kudrlin. Jakýmkoli pohodlným způsobem budete muset udělat kadeře do středu ucha. Dají se trochu načechrat. Dále je třeba oddělit široké časové prameny a zbylé vlasy shromáždit v zadní části hlavy, fixovat je průhledným elastickým páskem. Časové prameny by měly být omotané kolem hlavy a zajištěny tak, aby neodstávaly.

Pixies pro kudrnaté vlasy (33 fotografií)

Pixie účes pro obézní ženy (33 fotografií)