Vytváříme rychlé a snadné účesy pro každý den pro dlouhé vlasy

Poté, co se žena naučila, jak vytvořit krásné a elegantní účesy pro každý den pro dlouhé vlasy, bude schopna transformovat svůj vlastní obraz. Je snadné pochopit vlastnosti vytváření každého účesu, pokud budete postupovat podle pokynů krok za krokem.

Účesy do culíku pro každodenní nošení

 • Metoda 1. Vlasy jsou česané, přičemž zvláštní pozornost je věnována pramenům v oblasti koruny hlavy. Poté je třeba konce zkroutit a ofinu položit na jednu stranu. Pokud jsou samotné ofiny dlouhé, pak se vyplatí je vyčesat, aby hladce visela dolů. Při vytváření tohoto účesu bude možné jej připevnit k ocasu. Dále se vytvoří ocas a upevní se elastickým pásem. V tomto případě je důležité mírně zvednout horní část hlavy a trochu ji uvolnit od ocasu. V další fázi vytváření tohoto typu stylingu pomocí hřebenu musíte vlasům dodat úhlednost a lehkou hladkost. Poté se ze spodní části upevněného ocasu oddělí pramen a zkroutí se do spirály. Zkroucený pramen bude muset zabalit elastický pás a zajistit špičku sponkou do vlasů nebo neviditelnou.
 • Metoda 2. Dlouhé vlasy se dobře vyčesávají a shromažďují v úhledném culíku. Celý šok vlasů se pak protáhne ocasem ve směru zdola nahoru. Vlasy, které se nacházejí nahoře, by měly připomínat vějíř. Bude potřeba je krásně srovnat a vyčesat. Dále jsou z konců ocasu splétány běžné copánky nebo rybí ocas.
 • Metoda 3. Vlasy bude potřeba dobře rozčesat. Pokud se po umytí vlasů vytvoří účesy pro dlouhé vlasy pro každý den, měli byste je vysušit. Stojí za to začít s vytvářením tohoto stylingu s ofinou a provést dobrou hromadu kudrlin. Pomocí hřebenu se koruna uhladí. Zároveň je důležité snažit se zachovat objem fusaku. Dále je to nad středem hlavy, aby sbíral ocas a připevnil ho pevným elastickým páskem. Poté se od ocasu oddělí malý pramen a kolem něj se omotá elastický pás. V další fázi vytváření účesu jsou ocasní vlasy rozděleny na několik částí. Za prvé, stojí za to česat spodní prameny a velkolepě je položit. Poté jsou vlasy česány a položeny nejprve od středu, pak shora. Horní vlasy ocasu jsou upraveny tak, že výsledkem je svěží objemný mop. Pak zbývá jen procházet prameny hřebenem. Takže bude možné odstranit nadměrnou nadýchanost česaných pramenů a zpracovat tento účes pomocí stylingového prostředku.

Zajímavý každodenní účes z copánků-spirál

Nejprve je nejlepší česat temeno hlavy. Po rozdělení vlasů na 2 poloviny stojí za to upevnit culíky ve stejné výšce paralelně k sobě.

Dále, účesy pro každý den pro dlouhé vlasy tohoto typu vyžadují vytvoření spirálového copu na jednom ocasu. Oddělte jej na 2 části, budete muset každý pramen zkroutit do spirály a přitom se pohybovat stejným směrem. Poté jsou obě části vlasů stočeny do jedné spirály a fixovány elastickým pásem.

Podobný postup se provádí s druhým ocasem. Poté budete muset nejprve spustit jednu spirálu za druhou pomocí technologie „košíku“ a opravit ji. Poté se totéž provede s druhou spirálou. Je důležité skrýt elastický pás s vlasy. Poté, co je účes hotový, zbývá jen narovnat krásnou vazbu, nastříkat účes fixačním lakem.

Účesy pro každý den, které si můžete udělat sami

 1. Drdol s diagonálním francouzským copánkem. Tento účes pro dlouhé vlasy je vytvořen pro každý den snadno. Nejprve budete muset vzít velký pramen vlevo a vpravo nad uchem. Dále stojí za to rozdělit tento pramen na 3 malé části a spojovat je jako v procesu tkaní pravidelného copu. V dalším kroku je třeba přidat po stranách malé pramínky vlasů a splést tímto způsobem francouzský cop. Boční prameny by měly být vždy umístěny nad středovými prameny. Tkaní copánků by mělo být prováděno přísně diagonálně. Toto tkaní končí pod uchem. Proces by se měl zastavit, když mohou být všechny boční prameny vetkány do copu. Diagonální oplet končí bočním nosníkem. K tomu se boční ocas shromažďuje na úrovni uší. Při vytváření svazku je třeba zabalit kudrlinky kolem elastického pásku a pečlivě je zajistit neviditelností. Paprsek může být oslaben, protože to dodá účesu lehkou nedbalost. V případě potřeby můžete vytvořit efekt kreativního nepořádku. Na konci všech manipulací je tento účes pro dlouhé vlasy fixován lakem pro každý den.
 2. Hladký účes. Pro tento účes je třeba nejprve umýt vlasy. Teplota vody by neměla přesáhnout 40 stupňů. Po umytí se vlasy opláchnou balzámem, který jim dodá extra hebkost. Suché a nezbedné kadeře nebude snadné upravovat. Na začátku stylingu byste měli použít vlasový olej. Chrání je před poškozením. Dále se vlasy shromažďují v drdolu. Poté se na zadní straně hlavy vytvoří ocas, po kterém jsou prameny česány hřebenem s malými zuby. Vlasy jsou dobře postříkány lakem a svazek je pečlivě fixován.
 3. Lano. Tento účes pro každý den pro dlouhé vlasy je vytvořen za přítomnosti vysokého culíku. Ocas musí být rozdělen na 2 stejné části, poté namazat vlasy gelem a zkroutit je do dvou těsných svazků. Takový turniket by měl být zkroucený proti směru hodinových ručiček. Výsledné svazky jsou stočeny do jednoho svazku a zajištěny elastickým pásem. Účes tohoto typu by měl být fixován lakem na vlasy.

Fotka

Romantický drdolový účes

 • Za prvé, pro takový účes s dlouhými vlasy je pro každý den vytvořen bouffant u kořínků.
 • Dále je z každé strany oddělena tenká kadeř a každá z nich je navinuta zpět. Zároveň jsou uprostřed upevněny malvinkou.
 • Dalším krokem je střídavě oddělovat kadeř na každé straně. Vytvořenou malvinku budou muset splést.
 • Konečky vlasů zůstávají ve volném letu.
 • Vazby jsou nutně fixovány sponkami, protože v jiné situaci se účes rozpadne rychleji.
 • Na konci všech manipulací zbývá jen trochu zkroutit konce a účes je připraven.

Vrcholem ženského obrazu – bob účes pro krátké vlasy

Účes do poloviny krabice (37 fotografií) – Pro růst vlasů