Seznam nejlepších profesionálních masek na vlasy

Profesionální vlasové masky jsou produkty, které podporují jejich růst a dodávají kadeřím hedvábnost a lesk. Mezi takovými produkty najdete i masky pro barevné a oslabené kadeře. Kromě toho jsou v prodeji profesionální masky, které jsou určeny k řešení těch nejzávažnějších problémů, jako jsou lupy, vypadávání vlasů a další. Bez ohledu na odrůdu jsou všechny profesionální vlasové masky navrženy tak, aby zlepšily jejich stav a zároveň udržely atraktivní a zdravý vzhled po dlouhou dobu.

Jaké jsou nejlepší masky na vlasy?

  1. Farmavita Back Bar Cream Plus. Tento nástroj použijte při provádění domácí laminace vlasů. Tato maska ​​obsahuje keratin, přírodní oleje, provitamíny a aminokyseliny. Tento typ produktu má hustou bílou konzistenci, díky které se snadno nanáší a oplachuje. Tato maska ​​má poměrně příjemnou vůni. Nejlépe se hodí pro lámavé a suché vlasy. Chcete-li dosáhnout účinku, budete muset takovou masku aplikovat na mokré kadeře, poté si na hlavu nasadit sprchovou čepici a zahřívat vlasy fénem po dobu 10-15 minut. Poté se kadeře umyjí vodou.
  2. Lakme. Tato profesionální maska ​​se používá k intenzivnímu hojení porézních a suchých vlasů. Tento nástroj obsahuje oligoelementy, keramiku a spa komponenty. Tato maska ​​se aplikuje na hlavu v malých množstvích a aplikuje se jednou týdně. Tento typ masky má kumulativní prodloužený účinek. Normalizuje rovnováhu vlhkosti a vyhlazuje vrstvu kutikuly, čímž zabraňuje vzniku roztřepených konečků. Tento nástroj má také nevýhodu – pokud jsou tenké vlasy, při aplikaci masky se mohou stát těžšími a účes ztratí objem.
  3. Nouvelle výživná maska. Jedná se o nejuniverzálnější a nejkomplexnější profesionální vlasovou masku. Nejlepší maska ​​tohoto typu je vhodná pro jakýkoli typ vlasů. Obsahuje účinné látky jako keratin a chmel. Popularita používání takového nástroje je vysvětlena skutečností, že maska ​​má velký objem balení, po aplikaci má pozitivní účinek a je levná. Vlivem tepla se výživné složky masky začnou aktivovat a pronikají hluboko do vlasové struktury. V tomto případě jsou kudrlinky rekonstruovány zevnitř.
  4. Erayba HydraKer Keratin K 10. Tato maska ​​od španělských výrobců se liší tím, že nevyžaduje oplachování, ale nanáší se na prameny nástřikem z rozprašovače. Mezi ženami oblíbený vlasový přípravek obsahuje keratin a arganový olej, které pronikají do struktury vlasů a činí je lesklejšími, poddajnějšími a dostatečně hebkými. Příjemná vůně masky dodá ženskému obrazu další kouzlo.

Masky pro mastné vlasy: nejlepší produkty

  • Maska „Floresan Kera-Nova Professional“, která obsahuje lopuch, kopřivu, chmel a panthenol. Také ve složení produktu je silikon, který je považován za překážku negativních faktorů životního prostředí.

  • Maska Natura Siberica obsahuje termální bahno z kamčatských pramenů a složky bílého vulkanického jílu. Tato aktivní šungitová maska ​​byla vyrobena na bázi demineralizované vody a minerálu.

  • Maska „Planeta Organica“, které dominují minerály z Mrtvého moře a obsahuje semena granátového jablka.

Nejlepší profesionální vlasové masky

  1. Barva L’Oreal Professionnel Vitamino. Tato dobrá profesionální maska ​​na vlasy obsahuje silikon, vitamín E, molekuly Incell a UV filtry. Při použití tohoto produktu se na vlasech vytvoří film, který zachová intenzitu odstínu kudrlin. Zároveň se vlasy stávají lesklé a hedvábné. Tato maska ​​také poskytuje ochranu pramenům před vyhořením. Doporučuje se používat pro barevné kadeře.
  2. Schwarzkopf Professional BC Oil Miracle. Tento produkt obsahuje proteiny, arganový olej a panthenol. Tento typ produktu dělá vlasy lépe upravitelnými a měkkými a také jim dodává zdravý lesk. Doporučuje se použít takový nástroj ke změkčení tvrdých kadeří.
  3. Keratin Restore Mask, OIL Line. Jedná se o nejlepší keratinovou masku, která se stane nepostradatelným nástrojem pro jakýkoli typ vlasů. Tento unikátní produkt obsahuje 3 druhy cenných olejů: arganový, jojobový a mandlový.

Účes jako Maria Maksakova (17 fotografií)

Moderní ženy volí pro dlouhé vlasy střihy bez ofiny