Nejlepší stylingové možnosti pro krátké vlasy

Dívky s krátkými vlasy mají tendenci se neustále měnit kvůli různým možnostem stylingu. Krátký sestřih může vypadat žensky, pokud zvolíte správný účes pro tvar obličeje a hustotu kadeří. Dnes jsou oblíbené především různé krátké sestřihy a takový na první pohled známý bob existuje ve více variantách. Nyní dokonce i mohawk s vyholenými spánky má různé stylingové techniky.

Jaké jsou styly pro krátké vlasy v naší době?

 1. Univerzální. Tento účes pro krátké vlasy vzniká prvotním umytím hlavy a aplikací kondicionéru do vlasů. Poté naneste vyhlazující sérum na celou hlavu. To lze snadno provést plochým hřebenem. Poté jsou všechny vlasy rozděleny na stranu a vysušeny. To se provádí pomocí středně velkého kulatého kartáče. Vyplatí se zaháknout na jeden pramen hřebenem od kořenů a vysušit je shora vysoušečem vlasů, postupně natahovat kartáč a vysoušeč vlasů dolů. S takovými manipulacemi bude možné vytvořit elegantní styl, ale stojí za to si uvědomit, že vysoušeč vlasů musí být ve vzdálenosti nejméně 15 cm od vlasů, protože jinak se kadeře načechrají a vlasy nebudou mít hladký povrch. Pokud nejsou prameny na některých místech rovné, pak je lepší použít na narovnání vlasů kulmu. Je potřeba ho dobře prohřát a pak s ním vyrovnat neposlušná místa. Výsledek zafixujte lakem na vlasy. Zároveň se ofina sčeše na stranu, kde je více vlasů a zafixuje lakem. Na hlavu můžete nosit i lesklou sponku nebo krásnou čelenku a to dodá účesu ženskost.
 2. Romantický. Pro takový styling vlasů byste si měli nejprve umýt vlasy pomocí kondicionéru. Dále se na vlasy nanese pěna po celé délce pramene a rozdělí se hřebenem. Poté stojí za to udělat rozchod. Po malém vysušení vlasů přirozeným způsobem nebo pomocí vysoušeče vlasů jsou roztomilé kadeře navíjeny kulmou nebo stylerem. Po dokončení takových manipulací by měl být hotový styl posypán lakem. Po ozdobení vlasů sponkou nebo čelenkou budou ještě krásnější.
 3. Neopatrný. Vlasy k vytvoření tohoto stylingu nelze umýt. Vše závisí na stupni znečištění. Malé množství modelovacího vosku se nanese do dlaně a můžete ho rozprostřít po vlasech proti jejich růstu. Zároveň je dovoleno prameny trochu mačkat. Dále se přední část vlasů sčeše na jednu stranu a výsledný efekt se zafixuje fixačním lakem.

Postupné vytváření efektu mokrých vlasů na krátkých pramenech

 • nejprve si musíte umýt vlasy;
 • poté naneste na mírně vysušené kadeře buď gel s malým procentem fixace, nebo lehkou pěnu nebo texturizátor;
 • poté stojí za to bičovat prameny prsty a zvedat je;
 • poté se hlava suší bez použití vysoušeče vlasů;
 • na konci vytvoření takového stylingu pro krátké vlasy je nutné je rozcuchat fénem, ​​ale to se provádí pouze tehdy, když jsou vlasy již suché.

Fotka

Schopnost vytvořit přísný kancelářský styl pro krátké vlasy

Účesy pro krátké vlasy tohoto typu jsou ideální pro obchodní jednání a pro chvíle, kdy se potřebujete ukázat v podobě skutečné obchodní ženy. Spolu s klasickým kalhotovým outfitem působí celkem harmonicky. Navíc je takový účes pro mnoho mužů považován za sexy.

K vytvoření účesu potřebujete silný fixační gel nebo pěnu. Nejprve musíte udělat rovnoměrné rozdělení na straně. Gel je nezbytný k tomu, aby vlasy vypadaly co nejhladší, a aby ze stylingu nebyl vyražen jediný pramen, tím bude obraz ještě přísnější.

Styling krátkých vlasů ve stylu vlnění

 • Na čistě umyté vlasy se aplikuje přípravek, který bude v budoucnu zafixován pro vytvoření účesu.
 • Dále musíte česat vlasy a rozdělit je na samostatné prameny.
 • Vlnitou trysku můžete použít na každý pramen zvlášť, nebo můžete tuto techniku ​​použít pouze v kořenové zóně, střední části hlavy nebo na koncích vlasů.
 • Po dokončení tvorby stylingových krátkých vlasů se celý účes přestříká fixačním lakem.

Kreativní způsoby, jak upravit krátké prameny?

 1. V retro stylu. Takový styl pro krátké prameny je vhodný pro dívky s vlnitými kadeřemi. Kreativně a originálně vypadá s použitím vintage šperků z 20. – 60. let, například pokud je styling ozdoben látkovým lemem nebo prolamovanou stuhou. Abyste do vlasů dostali retro vlny, měli byste použít lehký fixační lak na vlasy, hřeben se zuby a kovové sponky. Pomocí hřebenu byste měli vytvořit vlny tak, že je upevníte sponkami a na vlasy nanesete lak na vlasy. Když jsou kadeře suché, klipy jsou odstraněny.
 2. Hravé kadeře. Chcete-li získat krásné kadeře doma, měli byste na hlavu nanést malé množství pěny a nedbale rozcuchat prameny difuzérem.
 3. Kudrnatý mohawk. Odvážní jedinci, kteří postrádají sebevyjádření a mají účes bob nebo bob, mohou být stylizováni mohawkem. K tomu potřebujete lak, gel se silnou fixací, hřeben a fén. Prameny budou muset být zpočátku ošetřeny gelem a nakloněním hlavy dolů vytvořte hromadu ve směru od korunové zóny. Téměř hotový účes se vysuší fénem a zafixuje lakem.

Jak vytvořit kaskádu střihů pro dlouhé vlasy?

Želatinová maska ​​na vlasy: osvědčené recepty a recenze