Maska na vlasy s koňakem: skutečné recenze

Cognac je královský nápoj s jemným, opojným aroma. Tento nápoj lze nejen pít, ale také používat ve formě nádherného kosmetického přípravku na vlasy. Tato složka pro masky je schopna zahřát pokožku hlavy, zlepšit krevní oběh, zvýšit ochranné funkce těla, aktivovat růst, obnovit prameny a také je posílit a chránit je před vypadnutím. Při neustálém používání masky brandy se kudrlinky mohou lesknout.

Důležitá pravidla pro používání koňaku na vlasy

 • K přípravě směsi koňaku na vlasy je nutné používat pouze vysoce kvalitní produkty, protože levné padělky obvykle obsahují spoustu látek škodlivých pro vlasy.
 • Před aplikací koňakové masky na vlasy byste si měli rozhodně opláchnout hlavu a poté ji mírně osušit.
 • Aby maska ​​s koňakem působila pozitivně, je důležité vlasy po nanesení na hlavu izolovat. K tomu budete potřebovat klobouk vyrobený z polyethylenu a teplý ručník.
 • Při míchání složek koňakové masky je lepší použít vodní lázeň. K tomu se všechny složky, kromě koňaku, zahřejí a mícháním se změní na homogenní směs. Teprve po takových manipulacích se do hmoty nalije alkohol.
 • Koňaková maska ​​se smyje z vlasů vodou bez přidání jakýchkoli mycích prostředků. Jedinou výjimkou jsou mastné nebo medové kompozice, protože není snadné je umýt z hlavy. K tomu budete muset použít jemný šampon.
 • Oplachování vlasů po aplikaci koňakové masky na ně se doporučuje provádět pomocí bylinných odvarů. Díky této voňavé tekutině budou vaše vlasy lesklejší.
 • Průběh aplikace takových masek nepřesahuje 10 procedur, ale pokud jsou nutné opakované manipulace, je lepší udělat přestávku na měsíc. Svědčí o tom četné recenze. Maska na vlasy s koňakem je účinná v každém případě.

Nejúčinnější brandy masky na vlasy

 1. Pro poškozené vlasy. Želatinový prášek musí být nalit mlékem nebo vodou. Poté, co hmota nabobtná, je nádoba s ní poslána do vodní lázně. Když je želatina úplně rozpuštěná, je nutné směs vychladit a do teplé tekutiny nalít rozmačkaný žloutek. Nakonec se přidá koňak. Takové masky s koňakem na vlasy, jejichž recenze jsou působivé, se aplikují na vlasy, rovnoměrně rozložené přes ně. Taková koňaková maska ​​se smyje 15 minut po aplikaci. Jako oplach je nejlepší použít bylinnou tinkturu.
 2. Proti lupům a pro růst vlasů. Nejprve se mletá káva spaří převařenou vodou a mírně ochladí. Tam se také nalije rozdrcené vejce. V poslední fázi přípravy masky musíte přidat koňak. Tato směs se udržuje na hlavě asi 35-40 minut. Recenze o této masce říkají, že po takových manipulacích nejen účes získá požadovaný objem a bude zářit zdravím, ale také nebude potřeba místní tónování zámku. Doporučuje se používat takovou masku na vlasy pro hnědovlasé ženy.
 3. Pro posílení kořenů. Hořčičný prášek se rozemele v teplé vodě a do směsi se nalije smetana a mleté ​​žloutky. Po přidání šťávy z aloe do masky je třeba hmotu mírně zahřát. Nejprve se taková koňaková hmota aplikuje na pokožku hlavy, poté se rozdělí po celé délce vlasů. Tato směs se udržuje na vlasech asi 40 minut. Pokud se objeví mírné nepříjemné pálení, maska ​​se před stanoveným časem smyje.
 4. Proti vypadávání vlasů. Pomocí šlehače je třeba vajíčko dobře rozšlehat a nalít do něj brandy. Takovou masku musíte aplikovat jak na vlasy, tak na pokožku hlavy. Na hlavě taková maska ​​nezraje déle než 30 minut. Frekvence těchto manipulací je 2krát týdně.

Existuje účinek koňakových masek?

Pozitivní účinek při použití koňaku a vlasových masek z něj je pozorován ve všech případech, ale stupeň výsledku je vždy určen objemem odebraného alkoholického nápoje. Pokud byla maska ​​na vlasy s koňakem, jejíž recenze jsou na internetu, vytvořena s přidáním dalších složek, bude účinek krátkodobý. Navíc bude spočívat pouze ve vizuálním zlepšení stavu vlasů. Účinek takových masek lze vidět po 2-3 procedurách.

Pokud byl koňak použit jako hlavní složka kosmetické masky na vlasy, pak existuje hlubší účinek masky na prameny. Navíc je poskytován dlouhodobější výsledek. Pozitivní účinek je v tomto případě pozorován po 1. postupu.

Střih francouzského trhání pro krátké vlasy (24 fotografií)

Kokosový olej na vlasy: aplikace ve formě masek