Maska na vlasy Estel vám umožní vrátit bývalou krásu vašim kadeřím

Pro opravdu kvalitní a kompletní péči o kadeře by v arzenálu každé ženy měly být nejen balzámy, šampony a oplachy, ale také masky zaměřené na zotavení. V naší době je docela těžké najít dívku s dokonalými, pevnými, hladkými a přirozeně zdravými vlasy, které by nebyly zbaveny objemu a navíc bez roztřepených konečků. Téměř každá dívka si přitom vystačí s pouhým mytím vlasů. Skutečnost je taková, že stav vlasů přímo závisí na tom, jak se o ně pečuje.

Masky na vlasy Estelle: jaké produkty jsou zahrnuty

Jedinečné složení této masky umožňuje pozorovat pozitivní dynamiku již po její první aplikaci. Kudrny se stanou znatelně lesklejšími a budou perfektně rozčesané, stejně tak se sníží jejich statika. Tohoto výsledku lze dosáhnout aktivními složkami, které masku tvoří: vitamín E, jojobový olej, betain, panthenol. Právě ony dodávají vlasům sílu, intenzivně je vyživují a dokážou obnovit poškozenou strukturu. Maska na vlasy Estel je vhodná pro jakýkoli typ vlasů, i když jsou extrémně mastné. Takový nástroj bude užitečný zejména pro ty, kteří si rádi často barví vlasy nebo praktikují postupy, které je suší: časté fénování, rovnání nebo curling.

Poté, co dívka dokončí kurz používání této masky, kudrlinky budou mnohem dobře upravené a silné. Je to dáno tím, že maska ​​naplňuje jejich potřebu živin, vitamínů a stopových prvků. Dalším důležitým účinkem této masky je, že dokáže zachovat přirozený pigment vlasů, což zabraňuje jejich vyblednutí.

Otium Pearl – Estelle’s obnovující maska ​​pro světlé, studené odstíny

Kromě hydratačních a vyživujících účinků je hlavním úkolem tohoto nástroje odstranění žlutého odstínu na silně zesvětlených kadeřích. Tyto sliby výrobce promítá do samotného názvu masky – Pearl Shine. Četné recenze o této masce mohou potvrdit, že po prvním použití produktu se kadeře stanou měkčí a po několika sezeních se žloutnutí stane neviditelným nebo úplně zmizí. Barvy tohoto prostředku, konkrétně intenzivně fialové, se není třeba bát, protože po pár minutách používání se rozjasní. Výrobce důrazně doporučuje používat během procedury rukavice.

Twist Otium – ochranná maska ​​Estelle pro kudrnaté vlasy

Slušné pohlaví, které má luxusní kudrnaté vlasy, ví z první ruky, jak mohou být kudrlinky nepoddajné. A pokud přidáte také jejich křehkost, která přímo souvisí se suchostí, pak je péče o takové kudrlinky neuvěřitelně obtížné. Právě v takové situaci může být Estelle pro vlasy pro dívku skutečným pokladem. Tento typ masky obsahuje panthenol, hedvábné proteiny, kolagen a také speciální komplex FlowRevival. Všechny tyto komponenty dělají vše pro to, aby byly vlasy jemnější, lépe upravitelné a také aby držely tvar bez třepení, což je důležité pro dosažení šik stylingu kudrnatých vlasů. Účes bude také moci mít lesk, kadeře nebudou těžší a jejich objem zůstane na slušné úrovni.

Maska na vlasy Estel Curex Sun Flower – účinná ochrana před UV zářením

Tato maska ​​je potřebná jako vzduch pro dívky, které milují bohaté opálení, a jak víte, negativně ovlivňuje vlasy. Včelí vosk a extrakt z kaštanu, které jsou součástí této masky, umožňují zotavit již značně oslabené vlasy a zároveň je chránit před škodlivými vlivy ostrého, žhnoucího slunce nebo solária. Po dokončení kurzu tohoto léku budou vlasy lépe upravené a silnější, protože maska ​​je vyživuje vitamíny, stopovými prvky a živinami.

Maska Estel Curex Color Save určená pro výživu a obnovu barvených vlasů

Do složení této masky Estelle byl přidán kandelilový vosk. Dokáže vlasy po barvení speciálním způsobem chránit a zabránit vymývání barvy. V tomto ohledu tento lék obnovuje a vyživuje strukturu kudrlin, díky čemuž jsou poslušnější a zdravější. Charakteristickým rysem této masky je také to, že může zkrátit proces barvení vlasů. To zase sníží škodlivé účinky chemických prvků na vlasy. Při neustálém používání taková maska ​​na vlasy od Estelle dodá barevným kadeřům jasný lesk. Nástroj tohoto typu má také nevýhody: budete muset kudrlinky mýt častěji a vlasy budou o něco těžší.

výběr fotografií a funkce výkonu

Účes pro dlouhé vlasy z copánků: základy tkaní