Laminování vlasů doma

laminaceVšechny ženy na světě chápou, že krása něžného pohlaví bude vždy záviset na péči o jejich vzhled. Totéž platí pro postupy péče o kadeře. Nikdo nemůže nesouhlasit s tím, že dlouhé vlasy dělají každou dámu atraktivnější. Pokud mají navíc lahodný lesk, pak ještě lépe. Mnoho žen upřednostňuje salonní procedury pro dosažení vzhledu lesku na vlasech. Ale někdy prostě není příležitost navštívit drahé kadeřníky. V takové situaci se laminace vlasů doma stane hlavním asistentem.

Jakou profesionální kosmetiku lze použít při laminování vlasů doma?

 • chlupatýiNEO-Crystal od Estel Corporation. Pomocí tohoto nástroje je možné získat úžasnou hedvábnost kudrlin a také zachovat odstín po dlouhou dobu po obarvení.
 • Biolaminace pomocí japonské kosmetiky Lebel Cosmetics. Tato sada obsahuje transparentní gel určený pro domácí laminaci vlasů.
 • Kosmetika Matrix Color. Tato řada kosmetiky obsahuje několik laminovacích produktů, které mohou výrazně ovlivnit vlasy.
 • Kosmetická korporace L’Oreal. Jsou určeny pro přirozené vlasy, stejně jako pro kadeře podléhající kulmování nebo barvení.
 • Korejská kosmetika pro domácí výrobu laminace Lombok. Složení produktů z této řady obsahuje nejen potřebný kolagen a keratin, ale také přírodní nutriční složky, jako je olej z hroznových jader a hedvábí.

Produkty pro neprofesionální laminaci vlasů:

 1. Krásaželatina;
 2. chmelové šištice;
 3. kokosové mléko;
 4. lněné semínko.

Tepelné a studené metody laminace vlasů doma

248„Studená“ metoda znamená aplikaci jednoho z výše uvedených neprofesionálních produktů na kadeře, které bude nutné nechat na vlasech půl hodiny. Poté se produkt smyje šamponem, balzámem nebo kondicionérem, hotovou maskou nebo převařenou vodou. Tato variace takového postupu, jako je domácí laminace vlasů, nevyžaduje žádné další úsilí.

dsf1„Tepelná“ metoda se provádí dvěma způsoby. V souladu s první metodou musí být kadeře pokryty přípravkem, poté musí být přímo vystaveny teplu pomocí vysoušeče vlasů. Po dobu 5 minut by měl směřovat horký proud vzduchu na vlasy, které jsou zabaleny v ručníku a plastovém sáčku. Během následujících 5 minut se udělá přestávka, ale tato procedura by měla trvat 15-25 minut.

Druhá metoda zahrnuje aplikaci prostředku na laminování vlasů na jeden malý pramen, jako v procesu domácího barvení. Dále by měl být pramen zabalen do fólie. Poté se „natahuje“ nahřátou žehličkou nebo fouká fénem po dobu 5 minut.

Domácí laminace vlasů: hlavní výhody

 1. do_i_posle_glPo takovém postupu se kadeře stanou hustými, zvláště pokud od samého začátku nebyly vlasy dostatečně objemné.
 2. Můžete také zaznamenat vzhled zdravého lesku na vlasech, neobvyklou hladkost a měkkost vlasů.
 3. Roztřepené konečky vlasů se rychleji zotaví.
 4. Na zelektrizované kadeře můžete zapomenout.
 5. Během procesu laminace se vlasová struktura stává silnější a vlasy se narovnávají.
 6. Postup je uznáván jako zcela bezpečný, a proto jej mohou používat všechny ženy bez výjimky.
 7. Potěšit může i to, že budoucí maminky nemají zakázáno domácí laminování bez ohledu na gestační věk.
 8. V procesu takového postupu žena ušetří peníze, které by musela platit v kosmetickém salonu.

Laminování vlasů pomocí želatiny

domashnya_maska_dlya_volos_01 Výhodou želatinové laminace vlasů doma je její dostupnost. Želatina je k dostání v každém obchodě s potravinami a je levná. Doba trvání procedury, která vám umožní zlepšit vaše vlasy, jmenovitě provést laminaci doma,

nezabere moc času.

Želatina obsahuje kolagen, který je považován za přírodní proteinovou sloučeninu. Je schopen obalit povrch každého vlasu a zároveň vytvořit film, který chrání kadeře. Díky tomu vlasy získávají objem a tloušťku. Tento produkt navíc vlasy pozoruhodně hydratuje a vyživuje je vitální silou.

Aby byl účinek laminace patrný, vyplatí se provést 3 obnovovací postupy. Nejlepší je to udělat v okamžiku, kdy je hlava umyta. To znamená, že pokud si žena myje vlasy za den, měla by se v těchto dnech provádět i laminace želatinových vlasů doma. Pokud si dáma myje vlasy jednou týdně, provádějí se současně regenerační procedury. Výsledek laminace je kumulativní.

Fáze laminace želatinou

želatina 1Nejprve si vezměte skleněnou nádobu. Nalije se tam jedna polévková lžíce želatiny, která bude muset být nalita třemi polévkovými lžícemi vody. Pokud jsou vlasy příliš dlouhé, množství přísad pro takovou masku se ztrojnásobí. Hmota musí být důkladně promíchána. Neměli byste se bát, že se kousky želatiny přilepí na lžičku, protože se snadno smyje teplou vodou.

6db85015451e6ad0562aad13bea6ccd9Želatinová hmota by měla nabobtnat a žena si mezitím může jít do koupelny umýt vlasy a nanést na vlasy balzám. To se provádí standardním způsobem. Balzám se doporučuje ponechat na hlavě krátkou dobu a poté se smyje. Důležité je nezapomenout, že vlasy by neměly úplně vyschnout, je dobré, když jsou mírně vlhké.

Od doby, kdy byla želatinová směs připravena, by měla uplynout asi čtvrt hodiny. Vyplatí se počkat, dokud se želatina úplně nerozpustí. Pokud jsou ve vodě hrudky, doporučuje se zahřát hmotu ve vodní lázni a dobře ji promíchat.

QYJyKDsrsboncEhDMWnlQV dalším kroku se do želatinové směsi přidá přibližně půl polévkové lžíce vlasové masky. Tento nástroj stojí za to vzít jakýkoli. Je důležité nezapomenout, že přidávání masek do produktu více, než se očekávalo, se nedoporučuje. To může nepříznivě ovlivnit výsledek postupu. Konzistence hmoty by měla být podobná husté zakysané smetaně.

maska-ot-vyipadeniya-volos-s-jelatinom-26Výsledná kompozice by měla být aplikována na předem navlhčené vlasy. Důležité je zabránit tomu, aby se přípravek dostal na pokožku hlavy a v tomto ohledu bude lepší, když žena při aplikaci ustoupí asi pár centimetrů od kořínků.

Dále se na hlavu nasadí předem připravená plastová čepice. K tomuto účelu můžete použít obyčejný plastový sáček. Navrch je takový design zabalený s osuškou. Poté se hlava zahřívá fénem po dobu 25 minut.

Želatinová hmota se smyje z hlavy teplou vodou. Nepoužívejte šampon, jinak bude účinek laminace se zředěnou želatinou minimální. Při mytí vlasů vždy používejte doporučenou masku.

Laminování světle hnědých kadeří želatinou a heřmánkem

de41fbb81ad045d8b230d420efaf8b2aHeřmánek také pomůže udělat krásné kadeře. K tomu připravte želatinovou směs podle výše uvedeného receptu, ale to se neprovádí vodou, ale pomocí silné heřmánkové infuze. 2 lžíce heřmánku, koupeného v lékárně, zalijeme 200 ml převařené vody. Po dobu 10 minut se tinktura chřadne v parní lázni, poté se zfiltruje a ochladí na pokojovou teplotu. Tato infuze je naplněna želatinou.

Poté byste měli jednat krok za krokem. Výsledná směs se aplikuje na čisté, zvlhčené vlasy. Dále je třeba je izolovat zahřátím kudrlin fénem. Po 1,5 hodině se hmota smyje z hlavy. Procedura nemusí dát výraznou změnu odstínu vlasů, ale bude schopna transformovat a revitalizovat kadeře a poskytnout jim nádherný, nepopsatelný lesk. Odstín vlasů se může po umytí vlasů změnit.

Laminování tmavých vlasů želatinou a kopřivou

2e22e39fc9533746366feed86208a409Provádí se také želatinová laminace vlasů, zejména tmavých, ale místo heřmánku se používá kopřiva. Díky ní můžete pozoruhodně zpevnit vlastní kadeře, které zabrání vypadávání, a také se zbavit lupů a obarvit je do tmavší barvy. Laminování vlasů želatinou, která má pozitivní recenze, s přídavkem kopřivy, vlasy nejen promění, ale také je učiní zdravými. Taková maska ​​se aplikuje a udržuje na vlasech stejným způsobem jako v situaci s infuzí heřmánku.

Laminování červených a kaštanových pramenů želatinou a cibulí

c1a9e99e69a7ca21c0930e0c3b3243b0_i-49Laminace vlasů želatinou, jejíž recenze jsou působivé, se také provádí na červených vlasech. Na tento postup je potřeba cibulová slupka (z cca 20 cibulí). Slupka se nalije vařenou vodou a 15 minut se chřadne v parní lázni. Tato hmota by se měla nechat půl hodiny vařit. Poté se tinktura přefiltruje a nalije se do ní želatina. Proces laminace bude probíhat stejným způsobem jako ve výše uvedených receptech. Domácí laminace vlasů želatinou a cibulovou slupkou má pozitivní vliv na strukturu ženských kadeří, posiluje je a také pomáhá zbavit se vypadávání vlasů. Zároveň se vlasy mírně obarví a do pramenů se přidá zlato-červená barva.

Pomocí domácí laminace ženských vlasů s cibulí a želatinou se vlasy stanou lesklé a hedvábné. Výhodou použití cibulové slupky bude také to, že po takovém postupu nemají kadeře tak charakteristickou vůni cibule a výhody takové laminace jsou stejně velké jako po použití obyčejné cibule.

Recenze žen o domácí laminaci kudrlin

1346938035_frukty-na-sluzhbe-volosDokonce i ty ženy, které nejsou fanoušky používání domácích masek a krémů, zkoušející želatinovou laminaci vlasů, zanechaly na fórech pouze pozitivní zpětnou vazbu. Účinek této procedury je často srovnáván s efektem salonních procedur. Dívky, které mají neživé a slabé kadeře, zaznamenaly dobrý účinek domácí laminace. Ženy, které se od mládí snaží o své vlasy samy pečovat a chlubit se zdravým vzhledem a silou, zaznamenaly také pozitivní změnu: kadeře se staly lépe upravitelné a hladké. A dámy, které mají přirozeně hebké vlasy, potvrdily, že po domácí laminaci jejich kadeře ještě zjemněly.

Ve skutečnosti je účinek použití želatiny skvělý. To je způsobeno tím, že masky tohoto typu obsahují také šampon, balzám a kondicionér. V tomto ohledu potěší každou ženu zázračná laminovací maska, jejíž účinnost vydrží až trojnásobné mytí vlasů.

Pixie účes pro obézní ženy (33 fotografií)

Nejoriginálnější a nejkrásnější účesy pro dlouhé vlasy na straně