Kerastase olej na vlasy: jak dokazují recenze

Olej na vlasy by měla mít ve svém arzenálu kosmetiky každá dáma, která chce mít krásný a upravený účes. Dnes jsou produkty značky Loreal velmi žádané, zejména olej Kerastase. Vzhledem k širokému sortimentu je každá dívka schopna najít vhodnou verzi tohoto produktu pro sebe.

Jaký je účinek L’Oreal Kerastase Oil?

Abyste lépe porozuměli tomu, jak tento olej blahodárně působí na vlasy, aby byly dobře upravené a zdravé, musíte porozumět struktuře lidských vlasů. Má kořenovou část, která se nachází v tloušťce pokožky hlavy a také tyčinku, kterou vidíme na vlastní oči. Celý šok vlasů, který je na člověku, je kombinací tyčí.

Vzhled vlasového stvolu přímo závisí na stavu vlasových folikulů a kořene, který se jimi živí. Zdraví samotné žárovky může záviset na těle jako celku, na správné výživě, na vodní bilanci a na úrovni fyzické aktivity člověka. Tyčinky nemohou být živé, protože nemají inervaci a prokrvení a živiny jsou do již narostlých chloupků dodávány pouze zvenčí. K tomu používají různé pečující produkty, včetně vlasového oleje Kerastase, jehož recenze jsou napsány na internetu.

Kerastase oleje pro různé účely

  1. Pro barvené vlasy. Tento vlasový olej Kerastase, jehož recenze jsou pozitivní, má ve svém složení vzácnou složku – extrakt z císařského bílého čaje. Díky této složce má olej antioxidační vlastnosti, a proto dokonale obnovuje stav vlasů. Při neustálém používání takového nástroje se zabrání vymývání barvicích pigmentů a také se zachová hloubka odstínu na barvených vlasech.
  2. Pro poškozené vlasy. Tento vlasový přípravek je balen v elegantní zelené lahvičce. Aroma tohoto typu oleje je také specifické: poměrně příjemný citrus s dřevitými tóny. Součástí takového produktu je speciální oleokomplex, díky kterému bude možné poskytnout komplexní péči o silně poškozené a oslabené vlasy. Obsahuje také rostlinné výtažky, zejména moringu nesmrtelnou, která má na prameny hojivý účinek. Olej Kerastase je navíc obohacen o minerální složky: vápník, hořčík, železo a vitamíny. Tento olej Kerastase se vyznačuje pozoruhodnými změkčujícími a zvlhčujícími vlastnostmi. Vlasový olej, jehož recenze jsou elegantní, lze používat denně, aniž by poškodil kadeře.
  3. Pro jemné vlasy. Tento olej v lila lahvičce je určen k péči o řídké vlasy. Hlavní složkou tohoto léku je speciální extrakt z růže tisícileté. Kromě toho složení produktu obsahuje také tokoferol, který je nezbytný pro posílení a výživu vlákna. Svou vlastní konzistencí je tento olej tekutým produktem. Tento typ oleje je vhodný pro použití na suché vlasy.
  4. Pro UV ochranu. Pro ochranu vlasů před vystavením horkému slunci vydala značka Loreal vlasový olej Kerastase, jehož recenze lze nalézt na internetu. Tento nástroj má celou řadu užitečných látek: keratin, polymery, přírodní oleje, vitamíny. Stojí za zmínku, že tento produkt se používá pro jakýkoli typ, tloušťku a barvu vlasů. Výrobek také obsahuje speciální UV filtr – látku, která zabraňuje pronikání slunečního záření do struktury pramene. Spolu s ochranou proti slunci dokáže přípravek tohoto typu vlasy vyživovat, chránit je před vysoušením a také je obnovovat a posilovat. Tento olej můžete aplikovat na mokré i suché prameny: účinek použití se nebude nijak lišit.

Co o takových kudrnatých olejích říkají spotřebitelské recenze?

Vlasové oleje řady Kerastase si zaslouží mnoho uznání. Spotřebitelé berou na vědomí vysokou kvalitu těchto produktů a zároveň zdůrazňují jejich účinnost. Mnoho žen si všimne skutečnosti, že po použití oleje jsou jejich vlasy silnější, silnější, zdravější a krásnější. Univerzální olej si zaslouží zvláštní pozornost, protože se používá za všech okolností. V důsledku používání produktů od Loreal si mnoho žen všimlo výrazného snížení křehkosti pramenů, vzhledu elasticity a síly na kadeřích.

Zákazníci také poznamenávají, že po použití Kerastase začaly vlasy lépe reagovat na povětrnostní podmínky: mráz, slunce a vysokou vlhkost. K vyjmenovaným bodům nelze nepřidat lesk, který na vlasech vzniká při používání přípravků Kerastase.

Maska se zakysanou smetanou na vlasy: základní recepty na vaření

Účes dvojitá kaskáda pro dlouhé vlasy (30 fotografií)