Estel maska ​​pro poškozené vlasy: bude mít účinek?

Masky na vlasy jsou považovány za nedílnou a velmi důležitou součást komplexu trvalé péče o kadeře. Mnozí je začnou aktivně používat pouze tehdy, když jsou vlasy již zkažené. Tyto prostředky by však měly být využívány neustále. Obzvláště oblíbené jsou masky Estel pro poškozené vlasy, jejichž recenze jsou pozitivní.

Série Curex masek od Estelle pro poškozené vlasy

 • klasický. Jedná se o univerzální prostředek pro všechny typy vlasů, který je založen na lecitinu, pšeničných proteinech a multivitaminovém komplexu. Tento nástroj dodává vlasům krásný lesk a pozoruhodně posiluje kořen hlavy. Pokud se taková maska ​​Estelle použije na poškozené vlasy, jejichž recenze jsou na internetu, kudrlinky se stanou poslušnými, budou dokonale česané a snadno se vejdou do vlasů.
 • Terapie. Tato maska ​​se často nazývá terapeutická, protože obsahuje všechny složky potřebné pro růst a obnovu barvených a silně poškozených vlasů, zejména tokoferol, jojobový olej, betain. Maska Estel pro poškozené vlasy poskytuje zvýšenou hydrataci a výživu a má dobré recenze.
 • Slunečnice. Hlavním účelem této masky je obnovit a chránit poškozené prameny. Tento produkt obsahuje včelí vosk a extrakt z jírovce. Právě díky tomu se může kolem každého vlasu vytvořit tenký film, který vlasy chrání před ztrátou vlhkosti a negativními vlivy slunečního záření.
 • uložit barvu. Taková maska ​​pro barvené vlasy od „Estelle“ pomůže udržet jas barvy po dlouhou dobu. Obsahuje rostlinný vosk a obalující polymery, které na vlasech vytvářejí efekt domácí laminace.

Řada masky Otium značky Estel pro obnovení stavu kadeří

 1. Diamant. Po neustálém používání této masky na poškozené vlasy se začnou lesknout jako drahý kámen. Tento efekt je způsoben patentovaným inovativním komplexem a hedvábnými proteiny. Tato maska ​​je vhodná pro silně poškozené kadeře jakéhokoli typu.
 2. colorlife. Jedná se o výživnou koktejlovou masku pro barvené vlasy. Díky tomuto nástroji je zajištěn luxusní lesk a maximální trvanlivost odstínu. Tato maska ​​obsahuje kakaové máslo, včelí vosk a vitamínový komplex speciálně vybraný pro poškozené vlasy.
 3. vlnový zákrut. Toto je perfektní maska ​​pro příliš kudrnaté a nepoddajné kadeře. Usnadňuje česání a styling, zklidňuje kadeře, činí tvrdé vlasy hedvábnými a měkkými. Tato maska ​​obsahuje přírodní oleje, hedvábné proteiny a včelí vosk.
 4. Aqua. Jedná se o komfortní masku, která intenzivně hydratuje poškozené a přesušené prameny. Zároveň je tento typ masky rychle vyhladí a dodá jim jemnost. Aminokyseliny a multivitaminový komplex obsažený v přípravku vyživuje kořenovou část hlavy a také obnovuje strukturu folikulů.
 5. Miracle Revive. Jedná se o přípravek s patentovaným hydrolipidovým komplexem, lanolinem a vitamíny. Již po první aplikaci této masky dochází k neuvěřitelné proměně vlasů. Taková intenzivní terapie je užitečná nejen pro vlasy, ale i pro pokožku hlavy.
 6. XXL. To je skvělý nástroj pro dlouhé kadeře. Tento nástroj je oblíbený, protože vlasy s dlouhou délkou potřebují zvýšenou výživu a aktivní zpevnění kořenové části hlavy, a to jim tento nástroj může poskytnout. Také v procesu použití takové masky je zabráněno části hrotů a je zabráněno ztrátě.
 7. tok. Tato krémová maska ​​je určena pro intenzivní obnovu křehkých, suchých a porézních pramenů. Pozoruhodně působí na vlasy po barvení odolnými barvami, po zesvětlení a melírování. V tomto případě jsou výsledné škody rychle vyrovnány. Složení tohoto produktu obsahuje složky jako panthenol, lanolin, tekutý keratin a multivitaminový komplex.

Co říkají recenze žen, které používaly masky Estel?

Mnoho žen, které vyzkoušely masky značky Estel pro poškozené vlasy, tvrdí, že byly s produkty významné společnosti spokojeny. Při neustálém používání produktu byly zaznamenány pozitivní změny ve změně stavu vlasů. Současně se zvýšila elasticita a odolnost vlasů, objevil se dodatečný lesk a lámavost zmizela navždy. Navíc se tato maska ​​na vlasy docela pohodlně používá.

Nevýhody takového nástroje spotřebitelé téměř nezaznamenali. Pokud věříte recenzím některých žen, pak produkty tohoto typu vlasy trochu zatěžují a správný výsledek se dosáhne pouze v kombinaci s balzámem Estel. Recenze kosmetologů na toto téma jsou nejednoznačné. Tvrdí, že účinek masek Estel na vlasy závisí na vlastnostech jejich struktury.

Absolvovaný bob pro krátké vlasy (30 fotografií)

Jak se čajovníkový esenciální olej používá na vlasy?